Business Unit Manager Diabetológia - Budapest 2018.06.01.

Referenciaszám: VEN-03833-0SG8

Multinacionális gyógyszercég partnerünk diabetológiai üzletágának hatékony irányítása céljából

Üzletágvezetőt/ Business Unit Managert keresünk

 Feladatok:

  • Diabetológiai üzletág és csapat teljes körű vezetése;
  • Marketing -és értékesítési célok meghatározása, stratégia kialakítása, megvalósításának folyamatos ellenőrzése;
  • Termék-portfólió értékelése, folyamatos fejlesztése, költségtervezés, marketing-eszközök meghatározása;
  • Értékesítési csapat irányítása
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társ-divíziókkal: menedzsment, pénzügy, logisztika; annak érdekében, hogy a megvalósítás a céloknak megfelelően történjen
  • Piaci adatok összegyűjtése, ismerete, értékelése, és az információk átadása, prezentálása a menedzsment felé
  • Rövid- és hosszú távú kapcsolattartás és kapcsolat-építés: KOL, orvosok, gyógyszerészek, betegszervezetek;
  • A diabetológiai csapat fejlesztése, tréningelése, eredményeinek ellenőrzése és irányítása.

Elvárások:

  • Egészségügyi/ élettudományi területen szerzett felsőfokú diploma
  • 3-5 év diabetológiai területen szerzett üzleti - vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Pénzügyi-gazdasági affinitás, költségtervezési és értékesítési vezetői tapasztalatok

Önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.