Értékesítési Képviselő - Budapest 2018.05.09.

Referenciaszám: VEN-03826-KP18

Üzletközpont üzelemtetésével foglalkozó megbízó partnerünk Értékesítői csapatának bővítésére keresünk

Értékesítési Képviselő

munkatársat

 Feladatok:

  • Potenciális bérlők felkutatása, kapcsolattartás, tárgyalások kezdeményezése, lebonyolítása
  • Proaktív értékesítési tevékenység
  • Ajánlatkészítés, a bérleti szerződések tárgyalása, egészen azok aláírásáig a partnerekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása, adatbázis kezelés, bővítés
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Folyamatos egyeztetés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum 2 éves Ingatlan értékesítési - bérbeadási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Energikus személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Internet, Lotus Notes)

Előny:

  • Kiskereskedelmi ingatlanok bérbeadásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség