Gyógyszeralapanyag-beszerző 2018.10.05.

Referenciaszám: VEN-03880-828H

                            Gyógyszergyártó partnerünk számára keresünk

                                 Gyógyszeralapanyag-beszerző

                                                      munkatársat

Főbb feladatok:

  • Gyógyszer-alapanyagok biztonságos beszerzése EU-s beszállítóktól
  • Kapcsolattartás az európai egészségügyi intézményekkel, rendszeres tárgyalások lefolytatása
  • Alapanyagigény-tervezés
  • Felelős költséggazdálkodás
  • Új beszállítók kiválasztása és együttműködés létesítése, szoros kapcsolatban a minőségügyi osztállyal
  • Beszerzési piacok rendszeres elemzése
  • Részvétel szakmai kongresszusokon és egyéb rendezvényeken

 Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség (egészségügyi vagy közgazdasági)
  • Egészségügyi, gyógyszeripari területen szerzett beszerzési vagy értékesítési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (gyógyszeripari, egészségügyi területen előny)

Ami a pályázathoz szükséges:

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Amit megbízónk kínál:

  • Alkalmazotti státusz
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kimagasló bérezés