HR asszisztens - Budapest 2018.06.04.

Referenciaszám: VEN-03835-0N4L

A JOBGROUP cégcsoport 25 év tapasztalattal rendelkezik a HR szolgáltatások területén. Fő tevékenységei: a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, RPO, HR Tanácsadás.

Ventiv Health nevű gyógyszeripari üzletágunk csapatába keresünk HR asszisztens kollégát

Főbb feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű támogatása
  • A tanácsadók és az üzletágvezető számára adminisztratív segítségnyújtás
  • Hirdetések kihelyezése, jelöltek felkutatása, interjúk szervezése
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása, önéletrajzok rögzítése belső adatbázisban
  • Fordítási feladatok

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Ambíciózus, proaktív, nyitott személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Belvárosi, jól megközelíthető iroda
  • Szakmai tréningek
  • Fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely