Intézetvezető főorvosok - Pécs, Miskolc 2018.10.03.

Referenciaszám: VEN-03878-SKA3

Partnercégünk számárára keresünk munkatársakat Intézetvezető főorvos munkakörbe Pécs illetve Miskolc városában

Főbb feladatok:

-          A központ tevékenységének teljes körű irányítása, koordinálása

-          A központ dolgozói, orvosai munkájának irányítása, felügyelete

-          Ellenőrzéseken, auditokon történő részvétel

-          A termelési terv kidolgozása, teljesítése, ellenőrzése

-          Donorok, donorjelöltek vizsgálata, donornevelési program kialakítása, panaszok kezelése

-          Oktatások szervezése

-          Partnerekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás

-          Beszállítói, partneri auditokon való részvétel

-          Vonatkozó előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Orvosi végzettség, szakvizsga

-          Legalább öt éves szakmai tapasztalat

-          Vezetői tapasztalat

-          Középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

-          Hematológus, belgyógyász, infektológus szakvizsga

-          Önállóság, elkötelezettség

-          Empátia, csapatszellem, rugalmasság

-          Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség

-          Jó szervező és problémamegoldó képesség

-          Minőségtudatosság

Amit kínálunk:

-          Alkalmazotti jogviszony

-          Versenyképes juttatások