Irodai asszisztens - Budapest 2018.10.03.

Referenciaszám: VEN-03875-C1U7

Originális gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára keresünk

IRODAI ASSZISZTENST

Feladatok:

  • Az iroda napi adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel-partnerekkel,
  • Vezetők munkájának adminisztratív támogatása,
  • Bejövő- és kimenő posta kezelése,
  • Számlák kezelése, postázás,
  • Ügyfelek tájékoztatása, regisztrációja elsősorban telefonon és e-mailben,
  • Vendégek fogadása,
  • Iktatási rendszer kezelése,
  • Pénzügyi osztály támogatása,
  • Céges rendezvények szervezésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeret.
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Kiemelkedő kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság,
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés.

Előny

SAP rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit a megbízó kínál:

Versenyképes munkabér,

Céges mobiltelefon,

Ingyenes magánkórházi szűrés,

Cafeteria,

Stabil munkáltatói háttér.

Munkavégzés helye: Budapest