Jogi asszisztens - Budapest 2018.04.17.

Referenciaszám: VEN-03820-59UX

Megbízónk, egy Budapesti Bevásárló Központ, csapatának bővítésére keresünk Jogi asszisztens kollégát

Feladatok:

  • Jogászok által készített standard bérleti szerződések kitöltése, szerkesztése, esetleges egyedi pontokkal történő kiegészítése magyar és angol nyelven
  • Esetenként vállalkozói szerződések készítése
  • Meglévő szerződéses adatbázis karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés társosztályokkal

 Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) kiváló ismerete
  • Tárgyalási szintű üzleti angol nyelvtudás
  • Nyelvi kifejező készség (szóban és írásban) magyar és angol nyelven
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés

 Előny:

  • Jogi vagy jogi asszisztensi végzettség

Amit megbízónk kínál:

  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Jó hangulatú, barátságos légkör, támogató közösség