Key Account Manager 2018.11.19.

Referenciaszám: VEN-03892-9FYX

Gyógyszeriparban tevékenykedő cégnek keresünk

kiemelt partner-kapcsolattartót

Ügyfelünk innovatív gyógyszerforgalmazókkal és nagykereskedésekkel áll kapcsolatban.

Főbb feladatok

  • Partnerek látogatása
  • Tárgyalások bonyolítása (Sales managerek, BUM-ok)
  • Szerződéskötés
  • Nemzetközi gyógyszer kereskedelmi projektek előkészítése és lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy egészségügyi)
  • Gyógyszeripari értékesítési vagy szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Amit megbízónk kínál

  • Önálló munkakör, megbecsülés, nemzetközi projektek