Orvoslátogató (Dél-Nyugat Magyarország) 2018.11.29.

Referenciaszám: VEN-03894-RYX2

Multinacionális gyógyszeripari megbízónk számára

Orvoslátogató

kollégát keresünk
Dél-Nyugat Magyarország

területére

Feladatok:

- Új és már piacon lévő gyógyszerek promóciója szakorvosoknak

- Kapcsolattartás az orvosi terület kiemelkedő szakembereivel
- Új üzleti lehetőségek kiaknázása egy gyorsan növekvő piaci területen

Látogatási terület:

- Baranya, Tolna, Fejér, Somogy, Zala megyék

Követelmények:

- Rendeleti végzettség
- 3-5 év szakorvos-látogatói tapasztalat

- Angol társalgási szintű ismerete

- Jó kommunikációs készség
- Sikerorientáltság

- Nagyfokú önállóság és mobilitás

- Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség

- Gépjármű vezetői engedély

Amit a megbízó kínál:

-          Jó légkör egy elismert originális termékeket gyártó cégnél

-          Versenyképes fizetés

Önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.