Területi vezető 2017.09.07.

Referenciaszám: VEN-03718-WR3Y

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából

Területi vezetőt keresünk OTC vonalra

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Rendeleti (egészségügyi felsőfokú) vagy egyéb)
  • Legalább 5 éves OTC üzletágban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kiváló patikalátogatói eredmények és kapcsolatrendszer
  • Középfokú, szóban és írásban is használható, angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Haladó számítógépes ismeretek (Office, Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • Érett, döntéshozatalra képes személyiség
  • Terhelhető, megbízható, lelkiismeretes, üzleti szemlélettel bíró
  • Előny: hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat

Feladatok:

  • Az értékesítési célok elérése, részvétel a területi tervezésben
  • Értékesítési folyamat kereteinek meghatározása és a kitűzött célok betartása, betartatása
  • Értékesítési előrejelzések készítése, az értékesítési adatok elemzése
  • A területen dolgozó patikalátogatók munkájának irányítása csapat- és egyéni szinten, a képviselők coaching-ja, fejlesztése, motiválása és értékelése
  • Kapcsolattartás a cég egyéb részlegeivel (marketing, pénzügy, compliance, piackutatás, orvosi osztály stb.)
  • Ad-hoc jelleggel részvétel külön projektekben,
  • Új dolgozók kiválasztási folyamatában való részvétel